SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 SRE - Těsnění od 1/2014 do 2/2017, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CWVA, kombi
| Šířka [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| převodovka typ | MQ 250 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21,8 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost