AUDI A3 (8L1) S3 quattro - Těsnění od 3/1999 do 4/2002, 1781 ccm, 154 kW, 210 hp, AMK, APY, AUL, Šikmá zadní část
| Množství | 2 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21,8 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost