PEUGEOT 301 1.6 BlueHDi 100 - Těsnění od 4/2014, 1560 ccm, 73 kW, 99 hp, BHY (DV6FD), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 70,5 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 150 g |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Nitril |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost