VW TRANSPORTER T6 valník/podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE 2.0 TDI - Těsnění od 4/2015 do 11/2019, 1968 ccm, 62 kW, 84 hp, CAAA, CXGA, valník/podvozek
| Množství | 1 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21,8 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost