CITROËN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 95 - Těsnění od 10/1999 do 10/2006, 1997 ccm, 69 kW, 94 hp, RHX (DW10BTED), RHX (DW10BTED+), autobus
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 73 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 90 g |
| Délka 2 [mm] | 64,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 86,5 mm |
| Šířka [mm] | 23,5 mm |
| Výška [mm] | 76 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 95 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 87 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| váha [g] | 90 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21039 |
|---|---|
| převodovka typ | ML5T |
| pro OE číslo | 210528 |
| Výška [mm] | 72,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52310 |
|---|---|
| převodovka typ | BVM ML5C |
| pro OE číslo | 210550 |
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost