CITROËN JUMPER I autobus (230P) 2.8 HDi - Těsnění od 9/2000 do 4/2002, 2798 ccm, 94 kW, 128 hp, 8140.43S, autobus
| převodovka typ | BVM ML5T |
|---|---|
| pro OE číslo | 210532 |
| Výška [mm] | 85 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MG5T |
|---|---|
| Výška [mm] | 6,5 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 28 mm |
Dostupnost