VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro - Těsnění od 8/1988 do 12/1991, 1781 ccm, 118 kW, 160 hp, 1H, PG, Šikmá zadní část
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 1150170 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 6 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Číslo produkce | 1150246 |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3994 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21,8 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost