PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Těsnění od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Kód motoru | DW10TD |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10TD |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost