VW GOLF III (1H1) 1.4 - Těsnění od 11/1991 do 8/1997, 1390 ccm, 40 kW, 55 hp, ABD, AEX, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| převodovka typ | CKR, CWM |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | vstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21,8 mm |
| Číslo produkce | 1150185 |
Dostupnost