VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Těsnění od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 11,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | JXV, KMJ |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 7,4 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62,1 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost