MERCEDES-BENZ CLA kupé (C117) CLA 180 CDI / d (117.312) - Těsnění od 10/2013 do 5/2018, 1461 ccm, 80 kW, 109 hp, OM 607.951 (K9K), kupé
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 29,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| převodovka typ | 711.642 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Výška 1 [mm] | 6 mm |
| Výška 2 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 29,9 mm |
Dostupnost