PEUGEOT 3008 I velkoprostorová limuzína (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 - Těsnění od 6/2009 do 8/2016, 1997 ccm, 110 kW, 150 hp, AHX (DW10FD), RHE (DW10CTED4), velkoprostorová limuzína
| převodovka typ | BVM ML6C |
|---|---|
| pro OE číslo | 210550 |
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 89 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 93 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 63,7 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 26,3 mm |
| Materiál | ocel |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 89 g |
Dostupnost