CITROËN C4 I limuzína 1.6 16V - Těsnění od 7/2006 do 7/2011, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 15308 |
|---|---|
| převodovka typ | BE4 |
| montovaná strana | na válci řízení |
| Výška 1 [mm] | 64,5 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 72,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 23 mm |
| verze | Clutch Guide Tube |
| verze | M.Dichtring, W.seal |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 64,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15308 |
|---|---|
| převodovka typ | BE4 |
| montovaná strana | vstup |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Nitril |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4 |
|---|---|
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
Dostupnost