PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Těsnění od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| převodovka typ | ML5T |
|---|---|
| pro OE číslo | 210528 |
| Výška [mm] | 72,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2TE |
|---|---|
| Převodovka číslo | BVM, BE3, BE3R, BE4R |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2TE |
|---|---|
| Převodovka číslo | BVM, BE3, BE3R, BE4R |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 71 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| váha [g] | 90 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| Výška [mm] | 11,3 mm |
|---|---|
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 29,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost