CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) - Těsnění od 7/1996 do 3/2008, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), HFX (TU1JP), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Typ vozidla | HFX/HDY/HDZ |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost
| Kód motoru | TU1M |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Kód motoru | TU1M |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost