CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) - Těsnění od 7/1996 do 5/2008, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), HFX (TU1JP), velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 56,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| váha [g] | 55 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Nitril |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Typ vozidla | HFX/HDY/HDZ |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost
| Kód motoru | TU1JP |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Kód motoru | TU1JP |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 54 g |
Dostupnost