RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) - Těsnění od 7/1996 do 8/2003, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, F7R 710, F7R 714, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Délka [mm] | 27,20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27,80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47,30 mm |
| váha [g] | 89 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 118 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 85 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 183 g |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 47,3 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,8 mm |
| váha [g] | 100 g |
Dostupnost