AUDI 100 C3 limuzína (443, 444) 2.2 Cat quattro - Těsnění od 10/1984 do 12/1987, 2226 ccm, 101 kW, 137 hp, HX, KU, limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 24,9 mm |
Dostupnost