CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 - Těsnění od 2/1999 do 4/2003, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| převodovka typ | ML5T |
|---|---|
| pro OE číslo | 210528 |
| Výška [mm] | 72,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 43 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12829 |
|---|---|
| Příslušenství spojky | with seal |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 142 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10ATED |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
|---|---|
| Kód motoru | DW10ATED |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4 |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 142 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 71 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| váha [g] | 90 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 11,3 mm |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 29,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4 |
|---|---|
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
Dostupnost