MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Těsnění od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | odolný chemikáliím |
| Chemická vlastnost | olejuvzdorný |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | trvale elastický |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -50 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +260 °C |
Dostupnost