VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 - Těsnění od 1/1998 do 9/2010, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZJ, BEJ, BER, BEV, BHP, CBPA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 10607 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Barva | černá |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přímým řazením |
Dostupnost
| Výška [mm] | 6 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Číslo produkce | 1150246 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | vstup |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 51 mm |
Dostupnost