SKODA FABIA III kombi (NJ5) 1.2 TSI - Ložiska od 10/2014 do 12/2022, 1197 ccm, 66 kW, 90 hp, CJZC, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1729 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| váha [g] | 849 g |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,79 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0 199 555AT |
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 199 555AR |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost