AUDI A3 (8L1) S3 quattro - Ložiska od 3/1999 do 4/2002, 1781 ccm, 154 kW, 210 hp, AMK, APY, AUL, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,79 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-Y-013 167 |
|---|---|
| Kód motoru | APY |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,7941 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12648 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Šířka [mm] | 150,0 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-Y-013167 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12648 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12648 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Číslo produkce | 1490850 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost