PEUGEOT 207 Schránky/šikmá záď (WA_, WC_) 1.6 VTi - Ložiska od 3/2007 do 12/2012, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, 5FW (EP6), Schránky/šikmá záď
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 98 066 589 80 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 98 066 589 80 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 168 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1160 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1330 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1330 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 12383 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | BVM MA |
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
| pro organizační číslo od | 12384 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1186 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost