AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Ložiska od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,277 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 289 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 431 399 151 D |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 431 399 151 D |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,277 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,521 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,309 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-N-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-N-200 000 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tloušťka/síla [mm] | 54 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 281 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 343 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tloušťka/síla [mm] | 53,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 277 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost