AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - Ložiska od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 665 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1997 |
| Typ vozidla | anche SW |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 613 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Číslo produkce | 1490580 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost