ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) - Ložiska od 8/2008 do 8/2010, 1248 ccm, 66 kW, 90 hp, 199 A3.000, 955 B2.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| počet převodů | pro 6.rychlostní stupeň |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| počet převodů | pro 6.rychlostní stupeň |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,7509 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,436 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,436 g |
Dostupnost