FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Ložiska od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,89 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Kód motoru | 14HDEZ |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost