MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Ložiska od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 131,0 mm |
| Délka [mm] | 183 mm |
| Šířka [mm] | 121,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,64 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | 001 |
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 30627 |
Dostupnost