MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) - Ložiska od 9/1997 do 3/2001, 2151 ccm, 92 kW, 125 hp, OM 611.960, kombi
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 212 240 04 18 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F 483848 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 530 g |
| Délka 2 [mm] | 104 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 8X1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 220 240 0218 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 240 0418 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | A 436536 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Počet děr | 2 |
| váha [g] | 537 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 512 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 240 03 18 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 212 240 03 18 |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Číslo produkce | 1491242 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Výška [mm] | 84 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost