MERCEDES-BENZ S-CLASS kupé (C140) SEC/CL 600 (140.076) - Ložiska od 9/1992 do 2/1999, 5987 ccm, 290 kW, 394 hp, M 120.980, M 120.982, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 530 g |
| Délka 2 [mm] | 104 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 8X1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 240 0418 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Počet děr | 2 |
| váha [g] | 537 g |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A 290166 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 979 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 240 03 18 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 212 240 03 18 |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Číslo produkce | 1491242 |
Dostupnost