AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Ložiska od 3/2015 do 10/2018, 1968 ccm, 88 kW, 120 hp, CUVD, DFTC, SUV
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 868 Q |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,291 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,656 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,668 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost