MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T CDI (210.226) - Ložiska od 7/1999 do 3/2003, 3222 ccm, 145 kW, 197 hp, OM 613.961, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Číslo produkce | K1491243 |
Dostupnost