VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion - Ložiska od 5/1999 do 6/2006, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,79 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,78 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Číslo produkce | 1490850 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | 003 |
| Množství | 1 |
Dostupnost