AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Ložiska od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,277 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | Benzina |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 380 g |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 431 399 151 D |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 431 399 151 D |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,277 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,521 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,309 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| váha [g] | 380 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 636 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost