VW CADDY III Skříňová/velkoprostorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI - Ložiska od 4/2004 do 8/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BJB, BLS, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18224 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,883 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18224 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18224 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,77 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18224 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | 003 |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,87 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,871 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Množství | 1 |
Dostupnost