BMW 5 Touring (E61) 525 xi - Ložiska od 7/2005 do 12/2010, 2497 ccm, 160 kW, 218 hp, N52 B25 A, kombi
| Typ převodovky | pro rozvodovku |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,509 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,224 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,509 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Rozvodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,224 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,495 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5396 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,224 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,267 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5536 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 31 6 774 004 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro rozvodovku |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost