PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Ložiska od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| pro organizační číslo do | 12383 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 12383 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,188 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 12384 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 12384 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | nahoře |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 159 mm |
| Šířka [mm] | 121 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost