VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI - Ložiska od 9/2005 do 10/2010, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, CBDA, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 16862 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,86 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vrchní levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,97 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,970 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | 001 |
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 22932 |
Dostupnost