DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Ložiska od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | E2, E3 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60 01 548 160 |
| pro OE číslo | 82 00 395 661 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | vrchní levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 265 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9129 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 780 781 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost