MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CGI (212.057) - Ložiska od 1/2009 do 8/2011, 3498 ccm, 215 kW, 292 hp, M 272.982, M 272.983, limuzína
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 524 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 524 g |
Dostupnost