MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 500 (212.072) - Ložiska od 1/2009 do 12/2011, 5461 ccm, 285 kW, 388 hp, M 273.971, limuzína
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 524 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 524 g |
Dostupnost