BMW 5 (E39) 520 i - Ložiska od 1/1996 do 6/2003, 1990 ccm, 110 kW, 150 hp, M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 28380 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Vnější závit [mm] | M8 x 1,25mm mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23 71 1 137 817 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,133 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Typ karosérie | kombi |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,561 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Průměr v mm | 50 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,561 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ karosérie | kombi |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 2,272 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| délka 1 [mm] | 34 mm |
| Délka 2 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23 71 1 137 817 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28380 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 23 71 1 130 205 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost