MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) - Ložiska od 6/1996 do 9/1998, 2155 ccm, 70 kW, 95 hp, OM 604.910, kombi
| pro OE číslo | 212 240 0418 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 240 03 18 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 212 240 03 18 |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Číslo produkce | 1491242 |
Dostupnost