AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T - Ložiska od 2/1999 do 1/2005, 2671 ccm, 169 kW, 230 hp, AJK, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-W-065000 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| pro OE číslo | 4B0 399 151 L |
| pro OE číslo | 4B0 399 151 M |
| pro OE číslo | 4B0 399 151 S |
| pro OE číslo | 8E0 399 151 D |
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2002 |
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-X-100 000 |
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-X-100 000 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | F8-6471 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | F8-6470 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-045 000 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
Dostupnost
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-Y-045001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-W-065 741 |
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | F 4B-W-056740 |
| převodovka typ | DPV |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 83 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5346 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-045 000 |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 85,0 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,367 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8D0 399 419 C |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-Y-045 000 |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-W-065001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B-X-100000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4B-W-065001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost