VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Skříň / díly od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| Výška [mm] | 10,6 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Vnější průměr [mm] | 89,7 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 21,80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32,00 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | AEP |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Přesný šroub |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Varianta výbavy | At gear lever |
Dostupnost