SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V - Skříň / díly od 10/2006 do 6/2013, 1390 ccm, 63 kW, 86 hp, BXW, CGGB, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Vstupní hřídel |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní hřídel převodovky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23136 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | Vstupní hřídel |
| montovaná strana | Výstupní hřídel převodovky |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-A-045000 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | boční montáž |
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| Výška [mm] | 9,8 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Vnější průměr [mm] | 79,35 mm |
| povrch | pryžovaný |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 21,5 mm |
Dostupnost