VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI - Skříň / díly od 2/2009 do 11/2012, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| montovaná strana | zadní |
| Šířka [mm] | 25,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| hnací/hnané hřídele | pro hnanou hřídel převodovky |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost