Všechny vozy - Skříň / díly
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,34 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,72 kg |
|---|---|
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
|---|---|
| Plnicí médium | minerální olej |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Plnicí médium | minerální olej |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
|---|---|
| Plnicí médium | Brzdová kapalina |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Plnicí médium | minerální olej |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,3 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 30 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější polygonická hlava |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Barva | světle zelená |
| Vnější průměr [mm] | 103,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 160,0 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,475 kg |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V10-4754 |
Dostupnost
| montovaná strana | Vstupní hřídel |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní hřídel převodovky |
Dostupnost
| montovaná strana | Vstupní hřídel |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní hřídel převodovky |
Dostupnost
| Výška [mm] | 48 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
|---|
Dostupnost