RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 - Skříň / díly od 5/1998 do 5/2001, 1998 ccm, 85 kW, 115 hp, F3R 750, F3R 751, F3R 791, F3R 796, F3R 797, F3R 798, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 16350 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16350 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16350 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1998 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Velikost závitu | N/A |
| Rozměr klíče | N/A |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost